درباره ما


وبسایت آریاتونز جهت تحقق یکی از اصلی ترین اهداف و سیاست های کاری خود آماده ی همکاری در انتشار آثار بدون کلام آهنگسازان داخلی و موزیسین های ایرانی مقیم خارج از کشور می باشد.
هنرمندان و ناشرانی که تمایل به همکاری با آریاتونز را دارند با در نظر گرفتن شرایط زیر می توانند آثار خود را جهت بررسی برای نشر رایگان یا فروش اینترنتی برای ما ارسال نمایند:

1 - اثر ارائه شده بصورت تک آهنگ یا آلبوم باید بصورت بدون کلام و ضبط استودیویی بوده و برای آثار ویدئویی بی کلام در نظرگرفتن ملاحظات فرهنگی و قانونی رایج در کشور الزامی می باشد.
2 - همکاری فقط با خود هنرمند یا نماینده ی قانونی انتشارات انجام می گیرد و هر گونه همکاری و تفاهم با شخص ثالث از سوی آریاتونز فاقد اعتبار می باشد.
3 - آثاردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد الویت بیشتری برای نشر در آریاتونز خواهند داشت.
4 - زمان تقريبي بررسيِ اثر 2 الی 3 روز كاري است.
5 -آریاتونز براي پذيرفتن يا نپذيرفتن اثر بر اساس معيارها و ملاحظات خود تصميم مي‌گيرد و بديهي است پذيرفته نشدن اثر لزوماً به معناي پايين بودن ارزش هنری آن نيست.
همچنین آریاتونز با داشتن کادر مجرب و حرفه ای در ساخت و طراحی کاور برای آثار هنرمندان آمادگی کامل خود را اعلام می دارد.

پروسه ی معرفی و نشر آثار هنرمندان به این صورت خواهد بود که فایل های صوتی یا تصویری با کیفیت متوسط جهت بررسی به ایمیل ما ارسال میگردد و پس از تایید نهایی، هماهنگی های لازم جهت دریافت کیفیت اصلی آن ، معرفی اثر و هنرمند و نحوه ی انتشار با هنرمند یا نماینده ی قانونی ناشر انجام خواهد گرفت. به امید موفقیت هنرمندان داخلی و پیشرفت موسیقی ایران

ایمیل آریاتونز :